strona główna dieta owocowo-warzywna ośrodek oferta atrakcje galeria rezerwacja cennik kontakt

Dom jest własnością SCALA Sp. z o.o. utworzonej przez podmiot kościelny jakim jest Prowincja Warszawska Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela. Zapraszamy do nowo wybudowanego obiektu położonego tuż u wybrzeża Bałtyku. Jest to atrakcyjne miejsce wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój i ciszę.

Dom „Scala” znajduje się 200 metrów od morza przy głównym trakcie na plażę (spacerkiem 2 minuty ).

Rowy to urokliwa miejscowość położona nad naszym pięknym morzem pomiędzy Łebą i Ustką, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Gardno i Słowińskiego Parku Narodowego.

To jedyne w swoim rodzaju położenie miejscowości Rowy sprawia, że wypoczynek tutaj może łączyć ze sobą wiele rozmaitych atrakcji.Rowy położone są nad otwartym morzem, wśród gęstych lasów sosnowych, co tworzy niepowtarzalny mikroklimat i idealne warunki do wypoczynku, również czynnego.
Rowy z uwagi na swoje położenie są jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich na polskim wybrzeżu. Położone są na Pobrzeżu Słowińskim w gminie Ustka, 28 km na północny wschód od Słupska. Występują tutaj szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, wysokie brzegi z klifowe oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach.

O czystości środowiska świadczy występowanie wielu gatunków zwierząt i ptaków niespotykanych w innych rejonach kraju.